Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA
× Renee

Do pracy

Kto powiedział, że ubranie do pracy musi przypominać mundurek lub strój ściśle określony? Oczywiście nie mówimy o zawodach, które wymagają konkretnego ubioru związanego z bezpieczeństwem i higieną pracy. Jednak w pozostałych przypadkach można nieco więcej zaszaleć i pozwolić sobie na więcej – moda nie ogranicza, a jedynie poszerza Twoje możliwości. W naszym serwisie modowym możesz liczyć na wiele cennych wskazówek odnośnie stylizacji do pracy, które opracowaliśmy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zdajemy sobie także sprawę z różnorodności branż i obowiązków jakie musicie pełnić w pracy, a także pewnym niepisanych zasad, które dotyczą między innymi utrzymywania kontaktów z klientami.

Wszystko jednak można pogodzić, gdzie jednocześnie będziecie mogli odwzorować swój styl, a tym samym zachować w stylizacji najważniejsze standardy. O wszystkim tym piszemy w naszych artykułach, do których serdecznie zapraszamy i zachęcamy do lektury. Staramy się także proponować inne nowe rozwiązania, o której wcześniej byście nawet nie pomyśleli. Etykieta ostatnimi czasy obowiązuje coraz mniej, ponieważ ludzie zaczynają otwierać się na nowe możliwości i odważniejsze stylizacje, które opierają się już wyłącznie na galowym połączeniu białej koszuli ze spódnicą czy spodniami w kant. Obecnie możecie wykazać się większą kreatywnością i pomysłowości, ponieważ niektóre zawody wręcz oczekują od pracowników indywidualności, niepowtarzalności i świeżości.

W naszych postach znajdziecie na pewno mnóstwo inspiracji do stworzenia własnej stylizacji w oparciu o kluczowe elementy. Nauczymy Cię jak zachować umiarkowaną elegancję, a równocześnie dodać sobie więcej pewności siebie i atrakcyjności, które są konieczne w przypadku spotkań z klientami i kontrahentami, ponieważ najważniejsze jest dobre pierwsze wrażenie. Należy zawsze dbać o swój wizerunek i przybliżyć go jak najbardziej do swojej osobowości. W pracy powinniście czuć się również swobodnie i czerpać satysfakcję z każdego dnia, a w tym pomóc mogą między innymi nasze propozycje stylizacji do pracy zarówno dla Pań, jak i Panów. W dodatku znajdziecie tu mnóstwo przydatnych trików odnośnie akcesoriów do pracy  czy niekiedy też makijażu.